Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

mail@zelvi-doupe.cz
MOB: 774 058 382 (telefon v pracovní době, jinak pouze sms)

otevírací doba v obchodě i v kavárně

pondělí až pátek 9 - 18
sobota, neděle, prázdniny 10 - 18
(svátky a ostatní upřesňujeme v Aktualitách)

Ve všední den tu většinou býváme už od osmi, po dohodě tu umíme být i jindy, než je uvedeno...
Vše podle hesla: kniha a káva na vás mají vždycky čas.

EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


Objednávejte zbožíSKLADEMs nízkým poštovným nebo bez něj | Osobní odběry objednávek, prodejna a kavárna 774 058 382 | EET


NOVĚ PŘIDÁNO

Aktuality

Nová otevírací doba od 1. října 2012

Datum: 11.09.2012, autor: Markéta Přerovská

Od 1. října bude oficiální otevírací doba ve všední den 9-18 hodin. Víkendy zůstávají 10-18, ve svátky operativně buď jako o víkendu, nebo od 14 hodin, vždy dopředu oznámíme.

Výkupy knih

Datum: 03.09.2012, autor: Ivan Nekuda, Markéta Přerovská

UPOZORNĚNÍ: Výkupy v prodejně ve všední dny od 15 do 18 hodin. Kompletní přehled, jak postupovat, když chcete, abychom od vás vykoupili knihy, najdete zde.

Irisdiagnostika

Datum: 13.08.2012, autor: Markéta Přerovská

Irisdiagnostika

Navštivte u nás poradnu irisdiagnostiky. Nabízíme zjištění Vašeho zdravotního stavu a příčin nemocí pomocí oční diagnostiky. A doporučíme možnosti, jak je odstranit. Objednávky termínu konzultace a více informací: Petra Silovská 603 216 357

Mělnické přípitky

Datum: 12.08.2012, autor: Markéta Přerovská

Mělnické přípitky

Pokud jste si v sobotu na koštu nestihli koupit novinkový titul, vztahující se k historii Mělníka, pak vězte, že kniha je již na cestě k nám do knihkupectví. Bereme i závazné objednávky. Cena 155 Kč, 166 stran.

Aktuální informace

Datum: 12.06.2012, autor: Markéta Přerovská

Vážení přátelé a příznivci, tuto sobotu 16. června 2012 se těšíme na farmářské trhy a blešák. Ten se výjimečně nebude konat na parkovišti u okresního úřadu, ale v prostoru mezi radničním podloubím a farmářským trhem. Na parkovišti se pak můžete těšit na Peugeot přehlídku a možná i nějaké rekordy. Třetí červnová sobota pak odpoledne v Mělníku již tradičně patří Mělnické jizerské padesátce, jejíž dětskou část dotujeme několika cenami z Doupěte. Přijďte i s dětmi, mohou si zasoutěžit, a třeba něco vyhrát. Letos jsme přidali lehkou cenu i pro vítěze dospěláckých kategorií.
V neděli 17. června budeme mít v kavárně i knihkupectví zavřeno.
Další výjimečná situace nás čeká v pátek 22. června: v kavárně se bude odehrávat svatba jedněch našich stálých hostí, pro veřejnost tedy bude k dispozici jenom knihkupectví, a to již od rána. V neděli 24. června nás pak najdete na dětském dni, který pořádá Rodinné centrum Chloumek (kde jinde než) na Chloumku u rodinného centra (tam bude skákací hrad, mnoho jiného a také my) a v lese.
Dále se připravte na to, že od 2. do 6. července včetně bude pravděpodobně docela zavřeno. Bližší informace ještě včas sdělíme. Konec hlášení o nepravidelnostech. Těšíme se na vás ve dny, kdy nepravidelnosti nebudou. A fanděte želvímu teamu na běžkách jako v jiných letech. Dělá nám to moc radost.

Nedělní výměnný bazar dámského oblečení a vůbec květen

Datum: 09.05.2012, autor: Markéta Přerovská

Vážení a milí přátelé akcí v Želvím doupěti a okolo něj. Na květen jsme se nevybodli, jak by se mohlo zdát. Jen jsme si chtěli dát sobě i vám trochu oddechu. Nicméně akce k nám přicházejí samy, takže se nebraňme a podívejme se, co se blíží: bleší trh v rámci farmářských trhů příští sobotu, v neděli (navazující?) vyměňovací bazárek, další týden zdravá přednáška. Krom toho zatím nic, však ony kolikrát stačí knihy, kávy a zmrzliny. Co říkáte? (Podrobnosti o akcích v článku)

zobrazuji záznamy 61 - 66 z 292

↑ nahoru