Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  NOVĚ PŘIDÁNO

  Blešáky

  Markétin blog | Přátelé Želvy, z. s.

  undefined

  Duben 2012 nejen v Želvím doupěti

  Datum: 01.04.2012, autor: Bohunka Samková, Ivan Nekuda, Markéta Přerovská

  Duben 2012 nejen v Želvím doupěti

  Na duben jsme pro vás nachystali přednášku o irisdiagnostice, o zdravé výživě a o trénování paměti. Kromě toho se můžete těšit na farmářské trhy, které pořádá spřátelené občanské sdružení Studio Eko-logika, a jeden námi pořádaný blešák. A mezitím tradičním budeme mít tu výjimečnou čest představit dokument o žijící legendě, punkové skupině N.V.Ú. Všechny pořady najdete v přiloženém souboru, nebo po kliknutí v tomto článku na našem webu.

  Zlatý vánoční jarmark

  Datum: 11.12.2011, autor: Markéta Přerovská

  Zlatý vánoční jarmark

  neděle 18. prosince 10:00 – 16:00 ZLATÝ VÁNOČNÍ JARMARK
  Zveme Vás na parkoviště na náměstí Míru (u Regionálného muzea), kde se uskuteční jednodenní řemeslný jarmark.
  Pozvání přijali prvovýrobci šperků, oblečení, hraček i jiných tradičních dárkových předmětů, těšit se můžete na občerstvení od Čajovny Ve Věži, bude i drobný hudební doprovod (jeden z vystupujících Vítek Skřítek EliaS).
  Pro nakupující vstup volný. Přijďte se o zlatou neděli podívat na nově zrekonstruované náměstí a nakoupit poslední drobnosti pod vánoční stromeček.
  Pořádají pro potěchu všech Přátelé Želvy, o. s. za laskavé podpory města Mělník
  Pokud něco zajímavého vyrábíte a chcete se zúčastnit jako prodejce, kontaktujte Markétu Přerovskou na tel. 777 648 505.

  Plakát pro stažení a vytištění
  Odkaz na událost na facebooku ke sdílení.

  Říjen 2011 v Želvím doupěti

  Datum: 25.09.2011, autor: Markéta Přerovská

  Na říjen se pečlivě připravte. My se taky připravujeme. Program ke stažení je zde, plakát zde. Na co se můžete těšit? Koncert stálice našeho pódia, Honzy Řepky + hosta, koncert dua Pepek a Námořník (tyto dva knocerty si dokonce lze vychutnat dvojnásobně, protože vždy v sobotu dopoledne vystoupí na farmářských trzích v parku Vrázovka a pak večer je uvidíte u nás), akustický jazzový koncert (musíme naladit piáno!), ve spolupráci s Filmovým klubem Mělník tři přednášky s promítáním (dva filmy a jeden dokument), jedno promítání regionálních filmů KaF, ale nezapomínejme ani na knihy: celorepublikový VELKÝ KNIŽNÍ ČTVRTEK a také novou sérii ŽELVA ČTE DĚTEM, ve které se pokusíme ukázat, že čtení není nuda. Jsme rádi, že jste s námi. Noa samozřejmě poslední letošní blešák v Parku Vrázovka. Snad vydrží počasí.

  Program na září 2011

  Datum: 01.09.2011, autor: Markéta Přerovská

  Na září připravujeme dvě filmové přednášky (pořádá Tmelník o.s.), jednu přednášku a filmovou projekci ke 20ti letům Greenpeace v ČR, výtvarnou dílnu nejen pro děti s následnou výstavou, a také spolupořádáme 2. mělnický flerjarmark a blešák v Parku Vrázovka. Neseďte doma!

  program ke stažení a tisku

  Bleší trh červenec - říjen 2011

  Datum: 21.07.2011, autor: Markéta Přerovská

  Vážení přátelé nákupů z druhé ruky. Dovolujeme si upozornit, že pro tentokrát a pro příště konají se bleší trhy v místech pořádání trhů farmářských - tedy na Vrázově vyhlídce. Základní prostor pro bleší trh je na horním konci celého prostoru na travnatém prostoru mezi zdí, dřevěnými stánky a stanem pro hudební produkci. Protože nepředpokládáme, že bychom se nevešli, tentokrát nebudeme zamlouvat konkrétní místa. Na místě budeme od 7 hodin k dispozici, abychom vyměřili prostor, který budete se svým stánkem obývat. Jak přijdete, tak Vás umístíme, s tím, že budeme umisťovat postupně, abychom vytvořili pěkné prodejní náměstíčko. K dispozici bude zatravněná plocha, proto nezapomeňte na plachty, židličky, slunečník nebo stůl na vystavení svých "bleších" předmětů. Jako obvykle budeme vybírat 50 korun za obsazený šířkový metr. Výtěžek z bleších trhů použijí Přátelé Želvy, o.s. k úhradě propagace a k dalším akcím, které pro Vás chystáme. Děkujeme všem, kdo si bleší trhy oblíbili, a doufáme, že se i tentokrát setkáme s velkým ohlasem. Prodej na bleším trhu, stejně tak i na farmářských trzích, bude od 8 do cca 12 hodin, ale i tentokrát platí, kdo dřív přijde, ten lépe uloví :-)

  (Termíny trhů na Vrázově vyhlídce: 30.07. farmářské a bleší trhy, 13.08. vinařské farmářské trhy, 27.08. farmářské a bleší trhy, 10.09. ovocnářské farmářské trhy, 24.09. farmářské a bleší trhy, 08.10. rybářské farmářské trhy, 22.10. farmářské a bleší trhy)

  Červnový program 2011 v Želvím doupěti

  Datum: 26.05.2011, autor: Markéta Přerovská

  Program na červen je věru bohatý: nejdříve bezdomovecké divadlo, bleší trhy a muzika na náměstí Míru, nedělní letní kino, v pondělí meditace a v úterý debata o couchsurfingu a autostopu. Pak týden volno (no - volno, bude spousta jamrarků, ale o tom později), další meditace, tentokrát nově se Zdeňkem Tošnarem, další trhy s muzikou a další letní kino na parkáně. Celý program stahujte, tiskněte, vyvěšujte, sdílejte zde, ale ještě lépe: přijďte! Vstupné na všechny akce dobrovolné (díky za každý příspěvek na energie a nájem :) ). Podrobný textový program po kliknutí na nadpis.

  zobrazuji záznamy 13 - 18 z 29

  ↑ nahoru