Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  NOVĚ PŘIDÁNO

  Blešáky

  Markétin blog | Přátelé Želvy, z. s.

  undefined

  Bleší trhy v Mělníku 2011

  Datum: 04.04.2011, autor: Markéta Přerovská

  Bleší trhy v Mělníku 2011

  Vážení a milí, opět jsme zprovoznili odkaz BLEŠÁK a na něm aktuální plánek a pravidla a všechno, co se blešáku týká. Pojďte do toho opět s námi!
  Termíny letošních bleších trhů: 23.4., 4.6., 30.7., 27.8., 24.9. a 22.10.

  Bleší trh 17.7.2010

  Datum: 07.07.2010, autor: Markéta Přerovská

  Všem se velmi omlouváme, že necháváme plánek na blešák na poslední chvíli. Už jsem ho dnes chtěla udělat, ale zjišťuji, že chybou počítače nemám k dispozici šablonu plánku. Nechávám tedy viset červnový skorozaplněný a po kliknutí na tento článek se můžete podívat, která místa jeou ještě volná. Každé uvedené místo stojí na celý den 50 korun, pokud máte více zboží, doporučujeme vzít si dvě nebo tři pole vedle sebe, ať se můžete náležitě roztáhnout :-). Správný plánek (s vyznačenými volnými a obsazenými místy) najdete na našem webu zítra. Omlouvám se, začaly sice prázdniny, ale času je pořád málo.
  DOPLNĚNÍ 8.7. VÝŠE UVEDENÝ ČLÁNEK JIŽ JE AKTUÁLNÍ. TAKŽE STAČÍ KLIKNOUT, KOUKNOUT, VYBRAT VOLNÉ MÍSTO, ZAVOLAT NEBO NAPSAT A PAK SE JEN TĚŠIT NA BLEŠÁK.

  Bleší trh již za necelé tři týdny

  Datum: 01.06.2010, autor: Markéta Přerovská

  Zúčastněte se jako prodejci nebo jako zákazníci. Ceny určujete sami, smlouvání vítáno. Ještě jste na blešáku nebyli? Pravá příležitost zajít na Mělníku! Prodejci zaplatí nízký poplatek za místo, výtěžek bude (po odečtení provozních nákladů) použit na úhradu dětských představení, která se uskutečňují v Želvím doupěti. Nakupující a kolemjdoucí neplatí žádné vstupné! Přijďte prodat: pomůžete dobré věci a ještě si vyprázníte skříně. Přijďte nakoupit: na blešáku najdete věci, o kterých jste nevěděli, že je potřebujete! Vzhledem k tomu, že se ve stejný den koná na náměstí slavná Mělnická jizerská 50, očekáváme odpoledne větší nápor zákazníků a předpokládáme tudíž, že blešák bude celý den až do večera. Upozornění pro všechny děti a rodiče! Želví doupě opět podporuje dětský běh na MJ50: vítězové obdrží dárky, poražení neodejdou s prázdnou.

  Plánek na blešák najdete tady.

  K blešímu trhu

  Datum: 02.05.2010, autor: Markéta Přerovská

  Reakce na komentář na Mělníčku ze dne 2. května.
  Nezastíráme, že pravidla blešího trhu v Praze na náměstí Míru pro nás byla velkou inspirací, a po srovnání s pravidly jiných trhů i po konzultacích s právníky nám přišla nejlépe propracovaná. Probírali jsme i pravidla jiný bleších trhů, které se konají v Praze i na jiných místech.
  Bleší trhy se konají po celém světě, nemyslíme si tudíž, že lze okopírovat jejich ideu tím, že je někdo uspořádá na nové místě. O tom, že jsme při pořádání našeho trhu mysleli na úspěšné trhy v Praze, jsme se i zmiňovali v prvních tiskových zprávách. Zároveň se nedomníváme, že tato pravidla lze podřadit jako text v pravomoci autorského zákona. Chceme také zdůraznit, že mělnické bleší trhy nejsou primárně zaměřeny na zisk organizátorů, celý výtěžek z akce jde na pořádání kulturních akcí v Mělníku. Například první konaný šel na zaplacení honoráře dětského divadla, konaného ten samý den.
  Nicméně pokud se cítíte naší inspirací Vašimi pravidly dotčeni, vyslovujeme tímto co nejupřímnější omluvu. Že jsme se mohli zeptat, je samozřejmě pravda, při všem tom zařizování okolo nám tato záležitost prostě unikla.
  Markéta Přerovská, Přátelé Želvy, občanské sdružení

  Prohlášení k blešímu trhu 15.5.

  Datum: 26.04.2010, autor: Markéta Přerovská

  Chtěla bych zdůraznit, že termín blešího trhu v květnu jsme vybírali bez vědomí toho, že ve stejný termín bude na náměstí Míru propagována jedna z politických stran. Ale taď už to nijak nezměníme. Budeme mít tedy k blešáku kulturní program v podobě vystoupení skupiny Smokie (?).

  Bleší trhy se povedly, přijďte příště také!

  Datum: 18.04.2010, autor: Jakub Šlajs

  Bleší trhy se povedly, přijďte příště také!

  Nikdy jsem nic takového nedělal, ale už se těším, až to budu dělat znovu. Bavíme se o Bleším trhu, který jsme za podpory města coby sdružení Přátelé Želvy uspořádali 17. dubna 2010 na parkovišti městského úřadu u náměstí Míru. Bylo to poprvé a naše dojmy a i z reakcí návštěvníků se dalo usuzovat, že se nám to povedlo.

  zobrazuji záznamy 19 - 24 z 29

  ↑ nahoru