Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  NOVĚ PŘIDÁNO

  Blešáky

  Markétin blog | Přátelé Želvy, z. s.

  undefined

  Státní smutek v sobotu a co my na to

  Datum: 13.04.2010, autor: Ivan Nekuda, Markéta Přerovská

  Vážení přátelé, tuto sobotu a neděli 17. a 18. dubna je vzhledem k neštěstí ve Smolensku vyhlášen státní smutek. V sobotu bude v Polsku oficiální pohřeb obětí letecké nehody, v neděli pak bude státní pohřeb tamního prezidenta. Rádi bychom také vyjádřili svou účast v této neuvěřitelné a tragické chvíli, zvlášť my v Mělníku, který byl před 65 lety osvobozen právě polskými vojsky.
  Po dlouhých diskusích a rozvažování jsme se rozhodli, že plánovaný blešák a divadelní představení pro děti v sobotu 17. dubna uskutečníme. Blešák je obchodní aktivita, na náměstí jistě bude do půli žerdi svěšená vlajka na radnici a všichni umíme sami vyjádřit svou účast a soustrast i jinak. A přenášet důsledky této tragédie na malé děti tím, že bychom zrušili dětské divadelní představení, nám nepřišlo fér.
  Děkujeme vám všem za pochopení a také za projevení účasti s neštěstím vámi zvoleným způsobem.

  Místečka se pomalu zaplňují...

  Datum: 30.03.2010, autor: Markéta Přerovská

  Po zveřejnění plánku na bleší trh konaný 17. dubna se nám ihned začali hlásit prodeje chtiví lidé. V tuto chvíli máme zaplněnou více než desetinu prodejních ploch a každý den přibývají další zaplněná políčka. Jen připomínám, že plánek najdete zde, objednávat můžete buď osobně při návštěvě Želvího doupěte, nebo telefonicky na 774 058 382 nebo také mailem na marketa@zelvi-doupe.cz. Zaplatit můžete buď při osobním objednání, nebo dokonce až v den konání trhu do 8:45 hodin. Jedno políčko vyjde na 50 korun, jedná se o zhruba 1 x 2 metry. Těšíme se i na vás.
  Jeden dodatek: na trhy se přihlásiíli i lidé s vlastnoručními pracemi. Není to tedy tak, že musíte nutně prodávat "jen" domácí přebytky. Prodávat můžete vlastně cokoliv. Při prodeji ručních prací (krajek, řezbářských výrobků) a podobného sortimentu ovšem předpokládáme, že na uvedený prodej máte živnsotenský list, což může teoreticky přijít zkontrolovat místní živnostenský úřad. Tak na to nezapomeňte.

  Bleší trhy - tisková zpráva

  Datum: 20.03.2010, autor: Ivan Nekuda

  Po vzoru velkých turistických destinací typu Amsterodam nebo Praha jsme se rozhodli (za podpory města Mělníka) uspořádat na Mělníku „bleší trh". Že nevíte, co to bleší trh je, co obnáší, jaká jsou jeho pravidla?

  Plánek blešího trhu 17.4.2010

  Datum: 19.03.2010, autor: Markéta Přerovská

  Plánek blešího trhu 17.4.2010

  ... naleznete pod odkazem TADY. Jeden obdélníček je za 50,- Kč, šedivá políčka jsou již zamluvena, červená jsou zamluvená a zaplacená dopředu, bílá jsou volná. Možná právě pro vás.

  Bleší trhy na Mělníku

  Datum: 01.03.2010, autor: Ivan Nekuda

  Bleším trhem bývá označováno tržiště, kde si lidé prodávají věci navzájem. Občanské sdružení Přátelé Želvy (ve spolupráci s městem Mělník) vám nabízí tuto atmosféru spoluzažít i v Mělníku.

  zobrazuji záznamy 25 - 29 z 29

  ↑ nahoru