Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  otevírací doba v obchodě i v kavárně

  pondělí až sobota 9:30-18, neděle 13-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Ve všední den tu většinou býváme už od devíti, po dohodě tu umíme být i jindy, než je uvedeno...
  Vše podle hesla: kniha a káva na vás mají vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.

  Květen 2014 - akce pořádané o. s. Přátelé Želvy

  Datum: 27.04.2014, autor: Markéta Přerovská

  Tento měsíc jsou to hlavně bleší trhy, a trochu se nadechujeme na léto. Nebude ale chybět Janinčino čtení dětem, jako již tradičně poslední pátek v měsíci, a avízo na první červnovou neděli.

  sobota 3. května 8-12 BLEŠÍ TRH - Pátým rokem ochutnejte atmosféru pravého blešáku přímo v Mělníku. Koná se již tradičně společně s Mělnickými trhy pořadatele Studio Eko-logika na náměstí Míru. Informace o bleším trhu prodejci obdrží na telefonním čísle 777 648 505 nebo na webu www.zelvi-doupe.cz/blesak. Pro nakupující vstup zdarma.

  sobota 17. května 8-12 BLEŠÍ TRH - Pátým rokem ochutnejte atmosféru pravého blešáku přímo v Mělníku. Koná se již tradičně společně s Mělnickými trhy pořadatele Studio Eko-logika na náměstí Míru. Informace o bleším trhu prodejci obdrží na telefonním čísle 777 648 505 nebo na webu www.zelvi-doupe.cz/blesak. Pro nakupující vstup zdarma.

  pátek 30. května 16:30 ŽELVA ČTE DĚTEM - z pěkných dětských knih bude číst Janinka. Vhodné pro děti od cca 2 let do seniorského věku. Pořad se opakuje jednou měsíčně, poslední pátek v měsíci. Vstup volný. Kdo máte chuť, přijďte si číst s námi! Vstup volný, za ušetřené peníze si můžete objednat výtečnou horkou čokoládu.

  sobota 31. května 8-12 BLEŠÍ TRH - Pátým rokem ochutnejte atmosféru pravého blešáku přímo v Mělníku. Koná se již tradičně společně s Mělnickými trhy pořadatele Studio Eko-logika na náměstí Míru. Informace o bleším trhu prodejci obdrží na telefonním čísle 777 648 505 nebo na webu www.zelvi-doupe.cz/blesak. Pro nakupující vstup zdarma.

  neděle 1. června 17:00 HUDBA KOLEM NÁS - MUZIKOHRANÍ - Program má didaktický charakter a zábavnou formou, přijatelnou i pro nejmladší věkovou kategorii, přibližuje dětem vzdálená etnika a jejich hudební kulturu. Pro děti jsou připraveny bubny, perkusní hudební nástroje. Zvuk nástrojů převážně vyrobených z přírodních materiálů, pohyb a hry s tělem i hlasem vyvolávají v dětech pocity radosti, dodávají energii a mají pozitivní vliv na koordinaci celého těla, motoriku a rozvoj komunikačních schopností. Muzikohraní je pro děti opravdovým zážitkem. Pořádá Sun of Art, o. p. s., vstupné 45 korun.

  Připravujeme na léto: divadelní představení na dvoře, koncert písničkářů, každých 14 dnů bleší trhycspolečně s městskými trhy (které připravuje Studio Eko-logika, o. s.), letní kino (společně s MEKUC) na Aušperku a jiné pravidelné pořady. A dost možná i Vaše akce: vymyslete, domluvte a uspořádejte! Změna programu vyhrazena.

  Pořádají Přátelé Želvy, o.s. za podpory města Mělníka a Středočeského kraje, není-li uvedeno jinak. Děkujeme. Na všechny akce srdečně zveme, vstup volný nebo vstupné dobrovolné, není-li uvedeno jinak. Po dohodě je při našich pořadech možné zajistit hlídání vašich dětí v našem dětském koutku.  ↑ nahoru