Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

mail@zelvi-doupe.cz
MOB: 774 058 382 (telefon v pracovní době, jinak pouze sms)

otevírací doba v obchodě i v kavárně

pondělí až pátek 9 - 18
sobota, neděle, prázdniny 10 - 18
(svátky a ostatní upřesňujeme v Aktualitách)

Ve všední den tu většinou býváme už od osmi, po dohodě tu umíme být i jindy, než je uvedeno...
Vše podle hesla: kniha a káva na vás mají vždycky čas.

EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.

NOVĚ PŘIDÁNO

Dodání a platby

Dodací podmínky

Zboží je dodáváno více způsoby dle Vašeho výběru:

-- Osobním odběrem v naší prodejně- knihy rezervujeme po dobu 10 dnů, po dohodě déle
expediční poplatky 0,- Kč

--Dodáním po Mělníku - knihy dodáme na jakékoliv místo v Mělníku mezi 18 a 19 hodinou
expediční poplatky 0,- Kč

-- Doporučenou zásilkou po předchozí úhradě - dopravce Česká pošta s.p.
expediční poplatky včetně části poštovného 50 Kč
za jednu zásilku jakéhokoliv množství zboží - expediční poplatek obsahuje poštovné až 70 Kč, při ceně zásilky nad 500 Kč povinné pojištění 5 Kč, balné10 Kč.
Proč je platba předem pro Vás levnější a výhodnější (pokud máte rychlý přístup ke svému účtu)? Platbu předem mírně preferujeme, protože pro nás znamená o něco méně práce. Proto je výše expedičních poplatků u této metody platby trošku nižší, než skutečné náklady na vlastní odeslání zboží. Pokud navíc objednáte nad 499 Kč, tak při platbě předem nebudete platit poštovné vůbec :-) - viz Nakupujte společně s přáteli a ušetřete za poštu.

-- Dobírkou - dopravce Česká pošta s.p.
expediční poplatky včetně části poštovného 100 Kč
za jednu zásilku jakéhokoliv množství zboží - expediční poplatek obsahuje poštovné až 70 Kč, dobírkovné (za vybrání peněz od vás)14 Kč, poslání peněz z pošty na náš účet 22 Kč, při ceně zásilky nad 500 Kč povinné pojištění 5 Kč, balné 10 Kč.

-- Dobírkou - služba Balík do ruky / Balík na poštu - dopravce Česká pošta s.p.
expediční poplatky včetně části poštovného 150 Kč
za jednu zásilku jakéhokoliv množství zboží - expediční poplatek obsahuje poštovné až 150 Kč, dobírkovné (za vybrání peněz od vás)14 Kč, poslání peněz z pošty na náš účet 22 Kč, balné 10 Kč.

Objednávky odesíláme obvykle do tři pracovních dnů ode dne objednání, nebo od připsání platby na náš účet, případně v den naskladnění zboží. U objednávek s více položkami lze dojednat postupné zasílání. Veškeré zboží dodáváme s daňovým dokladem. Zboží zůstává do úplného zaplacení naším majetkem. Objednávku lze zrušit bez udání důvodu a jakýchkoliv sankcí pouze před odesláním zboží. V jiném případě můžeme požadovat úhradu vzniklých nákladů.
My jako provozovatel můžeme objednávku zrušit pouze v případě, že se zboží mezitím prodalo a již se nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena. V případě zrušení objednávky vás budeme kontaktovat a navrhneme řešení. Obvykle doporučíme náhradní zboží nebo finanční vyrovnání - vrácení peněz nebo přeplatku do pěti pracovních dnů po připsání platby na účet.

Vrátit zboží lze do 14-ti dní od dodání, bez udání důvodu. V takovém případě zákazník nemá nárok na vrácení poplatků hrazených třetím osobám. Podrobněji v Obchodních podmínkách pod odkazem Čtěte před nákupem.

Platební podmínky

Hotově při osobním odběru (podléhá EET)
Platební kartou pri osobním odběru (podléhá EET)
Převodem
- platí se úhradou z libovolného bankovního účtu. Expedice zboží čeká na příchod platby na účet prodejce. Platby se provádějí na základě faktury, kterou prodejce vystaví. Je nutné použít správný variabilní symbol i číslo účtu. Je možné platit i ze slovenských bank na náš účet u FIO. Po dohodě a za příplatek ve výši 1 EUR je možné platit i z ostatnch zemí eurozóny.
Dobírkou - platí se přepravci (Česká pošta) při přebírání zboží.

Zasílání zboží do zahraničí

Zboží dodáváme i do zahraničí. Vždy je nutná platba předem. Expediční poplatek v případě zásilky do půl kila vyjde na 180 Kč, do jednoho kila vyjde na 250 Kč. Objemnější zásilky lze zaslat přes dopravní společnost PPL za jednotnou cenu 280 Kč (plus cena zboží) - zásilka nesmí přesáhnout hmotnost 5 kg. Pokud si přejete poslat přes PPL, můžete si ještě dovybrat další zboží do dané hmotnosti, a budu potřebovat Vaše telefonní číslo pro dopravce (včetně předvoleb).

Zasílání na Slovensko

Zboží dodáváme i na Slovensko. Vždy je nutná platba předem. Expediční poplatek v případě zásilky do půl kila vyjde na 180 Kč, do jednoho kila vyjde na 250 Kč. Objemnější zásilky lze zaslat přes dopravní společnost PPL za jednotnou cenu 280 Kč (plus cena zboží) - zásilka nesmí přesáhnout hmotnost 5 kg. Pokud si přejete poslat přes PPL, můžete si ještě dovybrat další zboží do dané hmotnosti, a budu potřebovat Vaše telefonní číslo pro dopravce (včetně předvoleb).

↑ nahoru