Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  NOVĚ PŘIDÁNO

  Kavárna

  Archív uspořádaných akcí | Ivanův blog | Mělník a okolí | Napsali o nás

  Želví doupě - místo pro vaši oslavu narozenin (foto Jitka Nováková)
  Umíme objednat dort dle přání (foto Jitka Nováková, výroba Cukrářství Matoušková)
  Někdy pořádáme koštovací večírky (foto Markéta Přerovská)
  Někdy jen tak jíme a pijeme (foto Zuzana Bendová)

  Září 2012 --- náš program

  Datum: 20.08.2012, autor: Markéta Přerovská

  Září 2012 --- náš program

  Na září jsme pro vás připravili: dernisáž (rozloučení se stávající výstavou), amatérský divadelní soubor, vernisáž ochranářské výstavy s ukázkami živých netopýrů, háčkovací večírek (hlavně) pro dámy, které chtějí vypadnout z domova, klidovou zónu o vinobraní a tradiční čtení dětem poslední čtvrtek v měsíci. Neseďte doma :-) Program si stáhněte a vylepte na nástěnku.

  Aktuální informace

  Datum: 12.06.2012, autor: Markéta Přerovská

  Vážení přátelé a příznivci, tuto sobotu 16. června 2012 se těšíme na farmářské trhy a blešák. Ten se výjimečně nebude konat na parkovišti u okresního úřadu, ale v prostoru mezi radničním podloubím a farmářským trhem. Na parkovišti se pak můžete těšit na Peugeot přehlídku a možná i nějaké rekordy. Třetí červnová sobota pak odpoledne v Mělníku již tradičně patří Mělnické jizerské padesátce, jejíž dětskou část dotujeme několika cenami z Doupěte. Přijďte i s dětmi, mohou si zasoutěžit, a třeba něco vyhrát. Letos jsme přidali lehkou cenu i pro vítěze dospěláckých kategorií.
  V neděli 17. června budeme mít v kavárně i knihkupectví zavřeno.
  Další výjimečná situace nás čeká v pátek 22. června: v kavárně se bude odehrávat svatba jedněch našich stálých hostí, pro veřejnost tedy bude k dispozici jenom knihkupectví, a to již od rána. V neděli 24. června nás pak najdete na dětském dni, který pořádá Rodinné centrum Chloumek (kde jinde než) na Chloumku u rodinného centra (tam bude skákací hrad, mnoho jiného a také my) a v lese.
  Dále se připravte na to, že od 2. do 6. července včetně bude pravděpodobně docela zavřeno. Bližší informace ještě včas sdělíme. Konec hlášení o nepravidelnostech. Těšíme se na vás ve dny, kdy nepravidelnosti nebudou. A fanděte želvímu teamu na běžkách jako v jiných letech. Dělá nám to moc radost.

  Nedělní výměnný bazar dámského oblečení a vůbec květen

  Datum: 09.05.2012, autor: Markéta Přerovská

  Vážení a milí přátelé akcí v Želvím doupěti a okolo něj. Na květen jsme se nevybodli, jak by se mohlo zdát. Jen jsme si chtěli dát sobě i vám trochu oddechu. Nicméně akce k nám přicházejí samy, takže se nebraňme a podívejme se, co se blíží: bleší trh v rámci farmářských trhů příští sobotu, v neděli (navazující?) vyměňovací bazárek, další týden zdravá přednáška. Krom toho zatím nic, však ony kolikrát stačí knihy, kávy a zmrzliny. Co říkáte? (Podrobnosti o akcích v článku)

  Duben 2012 nejen v Želvím doupěti

  Datum: 01.04.2012, autor: Bohunka Samková, Ivan Nekuda, Markéta Přerovská

  Duben 2012 nejen v Želvím doupěti

  Na duben jsme pro vás nachystali přednášku o irisdiagnostice, o zdravé výživě a o trénování paměti. Kromě toho se můžete těšit na farmářské trhy, které pořádá spřátelené občanské sdružení Studio Eko-logika, a jeden námi pořádaný blešák. A mezitím tradičním budeme mít tu výjimečnou čest představit dokument o žijící legendě, punkové skupině N.V.Ú. Všechny pořady najdete v přiloženém souboru, nebo po kliknutí v tomto článku na našem webu.

  Jaro je tady a dvoreček je otevřen

  Datum: 24.03.2012, autor: Ivan Nekuda, Markéta Přerovská

  Milí naši blízcí i ti trochu vzdálení,
  dovolujeme si oznámit, že dvořek je již připraven na vaši návštěvu. Chlapi si pěkně mákli se zatravňováním (kopali jsme zkraje jara jeden odvodňovací kanál pro okap, takže to tu chvíli nevypadalo úplně vábně). Máme též zbrusunovou flotilu křesílek, které doplňují vloni darované plastové židličky (díky Františkovi Pfannovi) a stále ještě funkční pohodlné lavice z Lacovy produkce. Pokud někde ulovíme, budou i nové stolky, ale všechno popořádku. Houpačka pro romantiky je na svém místě. Darovaného houpacího psa (který je již ukotven pevně do země) včera postihla dalmatinóza, takže vypadá celkem k světu, sluníčko svítí, ptáci cvrlikají, můžete tedy přijít všecko vyzkoušet. (písek v pískovišti bude doplněn v příštím týdnu, zatím si můžete hrát na tom starém)
  Další úpravy ke zkrášlení dvorečku budou následovat. Pokud máte chuť, můžete nám s nimi pomoci. :-)

  PROGRAM - ŽELVÍ DOUPĚ - březen 2012

  Datum: 15.02.2012, autor: Markéta Přerovská

  PROGRAM - ŽELVÍ DOUPĚ - březen 2012

  Dokončila jsem program na březen a odevzdala do měsíčníku Radnice (VČAS!). Jako první se právě dozvídáte, že nás čeká několik filmů, několik přednášek, několik chytrých lidí, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti.

  Program ke stažení a tisku

  zobrazuji záznamy 19 - 24 z 117

  ↑ nahoru