Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  NOVĚ PŘIDÁNO

  Kavárna

  Archív uspořádaných akcí | Ivanův blog | Mělník a okolí | Napsali o nás

  Želví doupě - místo pro vaši oslavu narozenin (foto Jitka Nováková)
  Umíme objednat dort dle přání (foto Jitka Nováková, výroba Cukrářství Matoušková)
  Někdy pořádáme koštovací večírky (foto Markéta Přerovská)
  Někdy jen tak jíme a pijeme (foto Zuzana Bendová)

  Soukromá akce 22. dubna

  Datum: 12.04.2011

  Dovolujeme si upozornit, že 22. dubna (velikonoční pátek) budeme mít v kavárně, dětském koutku i na dvorku zavřeno z důvodu konání soukromé akce. Otevřeno bude pouze v knihkupectví (kam si bude po dohodě možné objednat kávu). Děkujeme za pochopení a těšíme se na návštěvu ve čtvrtek před tím, v sobotu potom nebo kdykoliv jindy :-)

  Pro kvalitní kávu do Želvího doupěte

  Datum: 17.03.2011, autor: Markéta Přerovská

  Pro kvalitní kávu do Želvího doupěte

  Milí přátelé dobré kávy. Od listopadu 2010 vaříme vám nápoje z kávy, kterou nám dodává firma mamacoffee.cz. Nejčastěji dostanete Tracyho kávu, což je směs arabiky a robusty. Kromě toho si můžete od nynějška u nás koupit také kávu pro vlastní domácí použití. Aktuální nabídku zrnkových káv, které si můžete v danou chvíli koupit, najdete také tady na webu v kategorii Fair-trade káva (lze samozřejmě i objednat k odeslání poštou). Jedná se vždy o kávu fair-trade, zrnkovou (kromě kávy s karadmonem, která je logicky již namletá). Po dohodě vám ji můžeme po zakoupení namlít a/nebo z části kávy udělat presso či jinou kávu na ochutnání (zbytek si pak odnesete domů).

  Rozhovor pro Uši a Vítr 2010/12

  Datum: 15.12.2010, autor: Markéta Přerovská

  Rozhovor pro Uši a Vítr 2010/12

  Když zde letos byl Jaroslav Erik Frič na koncertě, slovo dalo slovo a dohodli jsme se, že uděláme rozhovor. Rozhovor měl vyjít až v lednu, ale byli jsme tak natěšení (oboustranně), že jsme ho spáchali během jednoho víkendu a stihli jsme to do prosincového čísla. A tady je i pro vás.

  Milé vánoční přání a něco navíc

  Datum: 10.12.2010, autor: Markéta Přerovská

  Přišel nám (trochu oklikou) vánoční pozdrav od jedné naší zákaznice, kterou si osobně nevybavuju, ale o to je to milejší. Je v něm i něco víc, než pozdrav Želvímu doupěti. No - přečtěte si sami. Za přání moc děkujeme a moc si ho vážíme. Je to hodně důležité, vědět, že nás máte rádi.

  Tradiční Mikulášská nadílka v Želvím doupěti

  Datum: 11.11.2010, autor: Laco Matlák, Markéta Přerovská

  Pokud máte malé dítko a chcete mu dopřát Mikuláše s andělem a čertem, zamluvte si volná místa v Želvím doupěti na neděli 5. prosince.
  Volné jsou zatím všechny čtyři běhy této tradiční nadílkové akce: od 11 (bez čerta, pro docela maličké děti), od 13, od 15 nebo od 17 hodin.
  Přihlášené děti přijdou i s rodiči, dostanou od Mikuláše nejprve ponaučení, jak se správně chovat, ty zlobivější si budou muset poradit se záludnými dotazy čerta, kdo bude umět, poví básničku nebo zazpívá písničku. Nakonec ale asi všechny děti nezlobily tak, aby nemohly dostat drobné dárky.
  Protože kapacita Želvího doupěte je omezená, prosíme případné zájemce o rezervaci požadovaného termínu, nejlépe mailem na marketa@melnicky-antikvariat.cz, nebo při osobní návštěvě.

  Poznáš Moravu? - správné odpovědi na otázky

  Datum: 08.11.2010, autor: Bohunka Samková, Markéta Přerovská

  Správné odpovědi jsou zvýrazněny. Viz článek (po kliknutí na název). Kdo vyhrál, uvedeme později (ale už to víme). Jo a fotky jsou (i pro ty, kdo nemají registraci na facebooku) přístupné na našem facebookovém profilu.

  zobrazuji záznamy 37 - 42 z 117

  ↑ nahoru