Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  NOVĚ PŘIDÁNO

  Kavárna

  Archív uspořádaných akcí | Ivanův blog | Mělník a okolí | Napsali o nás

  Želví doupě - místo pro vaši oslavu narozenin (foto Jitka Nováková)
  Umíme objednat dort dle přání (foto Jitka Nováková, výroba Cukrářství Matoušková)
  Někdy pořádáme koštovací večírky (foto Markéta Přerovská)
  Někdy jen tak jíme a pijeme (foto Zuzana Bendová)

  Hudební sklepy pošesté – a s vernisáží Petra Nikla navrch

  Datum: 19.04.2010, autor: Markéta Přerovská

  V uplynulém školním roce jsme v Želvím doupěti uspořádali za finančního přispění Městského úřadu Mělník cyklus folkových koncertů, nazvaný Hudební sklepy. V květnu cyklus uzavře v knihkupectví Želví doupě koncert známého výtvarníka, hudebníka a performera Petra Nikla. oncert, který se chystá na 22. května, je vhodný nejen pro dospělé, ale troufám si odhadnout, že dobře se budou i tentokrát bavit také děti. Lístky se dají koupit na místě za 100 korun v předprodeji, v den koncertu pak za 120 korun. Ještě před koncertem ale proběhne od 18 hodin vernisáž výstavy kreseb a grafik Petra Nikla s názvem Labyrinty.

  Želví doupě v březnu 2010

  Datum: 01.03.2010, autor: Markéta Přerovská

  Chtěli jsme trochu zpomalit, ale nedaří se nám, a můžete za to i vy, protože vás naše akce baví a chodíte na ně. Pak je škoda je nepořádat. :-) Takže tento měsíc: loutkové divadlo pro dospělé, autorské čtení známého žurnalisty, tentokrát trochu hlučnější hudební sklepy, animované filmování na motivy slavné (a povinně čtené) knihy a na konci měsíce lahůdka: velkolepá vernisáž s koncertem dvou kapel. A pak už určitě bude i jaro.

  Únorový program 2010 v Želvím doupěti

  Datum: 21.01.2010, autor: Markéta Přerovská

  V únoru se u nás můžete těšit na FILMOVÁNÍ na ekonomické téma, HUDEBNÍ SKLEPY s Petrem Vášou a na konci měsíce vernisáž výstavy Máši Běhalové (uvede Jarda Dušek).

  Leden 2010 v Želvím doupěti - program

  Datum: 06.01.2010, autor: Markéta Přerovská

  V lednu bude vernisáž Miroslava Chreňa, FILMOVÁNÍ s Lars von Trierem a HUDEBNÍ SKLEPY s Vlastou Třešňákem. Přijďte! Podrobnosti v článku.

  24.11. zavřeno

  Datum: 24.11.2009, autor: Markéta Přerovská

  24.11. zavřeno

  Z důvodu postupu prací na výkopech v našem koutku ulic Ostruhová a Erbenova bude dnes v knihkupectví i v kavárně zavřeno. Zítra již doufáme v zavedení náhradní balónové dopravy, nebo ve vytvoření lávkového systému. Viz foto po rozkliknutí tohoto článku (všimněte si hlavně lžíce bagru, a to je prý teprv začátek). njn. Snad to brzy dodělají.

  Svátek má Bernard

  Datum: 20.08.2009, autor: Ivan Nekuda

  Svátek má Bernard

  Dnes má svátek sv. Bernard. Ale pro ty, kdo svaté moc nemusí, máme stejně dobrou zprávu: přecházíme ze Staropramenu na pivo BERNARD. Sice jen lahvové, ale do budoucnosti, kdo ví... Důvodů pro tuto změnu bylo více: Staropramen přestal vyrábět Kelta a je dostupný skoro všude. Ale hlavně Bernard je nám sympatický, protože je to české pivo, vyrábí ho malý pivovar a ne nadnárodní moloch, a navíc pan majitel je takový sympatický hipík :D. A kromě si myslíme, že je to lepší pivo. Takže jsme začali nealko pivkem a 10°. Další dobroty budou v případě zájmu následovat. Přijďte to taky vyzkoušet.

  zobrazuji záznamy 49 - 54 z 117

  ↑ nahoru