Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  NOVĚ PŘIDÁNO

  Kavárna

  Archív uspořádaných akcí | Ivanův blog | Mělník a okolí | Napsali o nás

  Želví doupě - místo pro vaši oslavu narozenin (foto Jitka Nováková)
  Umíme objednat dort dle přání (foto Jitka Nováková, výroba Cukrářství Matoušková)
  Někdy pořádáme koštovací večírky (foto Markéta Přerovská)
  Někdy jen tak jíme a pijeme (foto Zuzana Bendová)

  Nepřekáží vám někde stoly a židle?

  Datum: 09.02.2012, autor: Ivan Nekuda, Markéta Přerovská

  Nepřekáží vám někde stoly a židle?

  Ačkoliv venku mrzne, až praští, z nebe padají sedláci i jiné sněhové vločky, my se už pomalu připravujeme na léto. Rádi bychom letos dali do kupy dvorek s trochu lepším nábytkem. Něco sháníme sami, ale pokud byste věděli o nějakých lavicích, stolech, slunečnících a podobných věcech, které jsou někde k neužitku, plánujete je vyházet, přestože jsou ještě funkční, a tak podobně ... Tak nám se hodí. Darovaný nábytek může být označen jménem dárce :-) (jedno avízo mohu prozradit: děti se mohou těšit na houpadlo na pružině, které jsme dostali darem)

  Leden 2012 v Želvím doupěti

  Datum: 08.01.2012, autor: Markéta Přerovská

  Původně avizovaná meditace z 2. ledna se kvůli indispozici paní Martiny přesunula na pondělí 23. ledna. Ostatní programy zůstávají - dvě filmové přednášky v neděle s lichými daty, zdravé vaření, folkový koncert mělnických bardů, vernisáž výstavy a poslední čtvrtek v měsíc se opět bude číst dětem. Neseďte doma! Přijďte, nebo pošlete na naši akci vaše přátele. Nebo přijďte s nimi. :-)
  plakát ke stažení a tisku

  Otevírací doba o vánočních prázdninách

  Datum: 22.12.2011, autor: Markéta Přerovská

  Vážení přátelé, milí zákazníci z blízka i z větší dálky, kteří se k nám chystáte na nákupy nebo na posezení. Dovoluji si upřesnit otevírací dobu v následujícím období:

  do 23. prosince -- 9.30-18
  24. prosince -- zavřeno
  25. prosince -- zavřeno
  26. prosince -- zavřeno
  27. prosince -- 10-18
  28. prosince -- 10-18
  29. prosince -- 10-18
  30. prosince -- 10-18
  31. prosince -- zavřeno
  1. ledna -- zavřeno
  od 2. ledna -- 9.30-18, o víkendech 10-18

  Prosinec 2011 (nejen) v Doupěti

  Datum: 15.11.2011, autor: Markéta Přerovská

  Program v prosinci jsme chtěli omezit, abychom se mohli soustředit na prodávání. A zase to dopadlo jinak (jako u nás již obvykle...). Ochutnávání zdravých dobrot, Mikulášská nadílka, už tradiční meditace, večer plný adventních slev na všechny knihy, vánoční řemeslný jarmark na městském parkovišti a v naší uličce a mezi svátky ŽELVA ČTE DĚTEM. Noa po celý prosinec probíhá v kavárně výstava Vladimír Veselý: Zastavení. Děkujeme, že nás máte rádi a že na naše akce chodíte (a díky, když odkaz na tento program pošlete dál). Přednášky s promítáním filmů budou opět od ledna.
  plakát ke stažení a tisku

  Listopad 2011 - program

  Datum: 20.10.2011, autor: Markéta Přerovská

  Jako vždy jsme si říkali, že toho programu nebudeme dělat moc, protože je před vánocema a musíme taky někdy jenom tak odpočívat... A takhle to dopadlo. Dva filmy plus jeden dokument, čtení dětem, meditace, přednáška o iris diagnostice a vernisáž, na kterou se do Doupěte nevejdeme. Listopad je za dveřmi. Budou i nějaké adventní knižní akce, tak se těšte. Ale o těch jindy. Děkujeme všem, kdo chodíte na kulturu, máme pak větší pocit, že to má smysl. Díky za sdílení.

  Hlášení 5. října

  Datum: 05.10.2011, autor: Markéta Přerovská

  Ve středu 5.10. od 16 hodin bude hrací místnost doupěte uzavřena pro jednu holčičkovskou oslavu. Děkujeme za pochopení. Kávu si můžete v klidu vychutnat u stolku v zadní místnosti knihkupectví, případně ve přední místnosti kavárny. Sedmileté holčičky děkují za pochopení. Dovoluji si upozornit, že další (ještě větší, protože pro starší dívky) oslava se bude konat v sobotu odpoledne. Pokud máte zájem o podobnou akci pro své děti, rezervujte si termín v dostatečném předstihu. :-) Začíná nám se spožděním sezóna provozu pouze uvnitř a brzy se termíny zaplní.
  Další důležitou informací pro některé může být to, že jsme přestěhovali pianino do zadní místnosti v knihkupectví a nechali jsme ho naladit. Udělali jsme to primárně kvůli dvěma koncertům, které máme naplánovány na říjen. Pokud ale hrajete na klavír a chtěli byste si u nás udělat veřejný recitál (nebo byste chtěli jen cvičit), je to nyní možné, pianino nebude běžně přístupné dětským tlapičkám, takže nebude rychle rozladěno.
  KONEC HLÁŠENÍ.

  zobrazuji záznamy 25 - 30 z 117

  ↑ nahoru