Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  NOVĚ PŘIDÁNO

  Ivanův blog

  Kniha - revoluční technologie

  Datum: 17.03.2011, autor: Ivan Nekuda

  Video v původním znění s anglickými titulky.

  Zvon z lodi Primátor Dittrich

  Datum: 04.03.2011, autor: Ivan Nekuda

  Zvon z lodi Primátor Dittrich

  Abychom tu nepsali jen o knihách, akcích a různých dalších událostech u nás v doupěti, přidám dnes i jednu (dnes již) neověřitelnou historku, která má vztah ke knize Bohatýrská trilogie autorského tandemu Rada - Žák. Můj táta, poté, co byl v 50. letech převelen z kanceláře do dělnického stavu, jezdil s jeřábem. A mimo jiné jezdili i pro tehdejší Československou plavbu labsko-oderskou a její přístavy (možná se ta firma tenkrát jmenovala jinak, ale to asi jedno). Důležité je, že jednoho krásného dne měli nakládat šrot z jedné demontované lodi na jinou, aby ho odvezli do hutí. Ta sešrotovaná loď prý byla Primátor Dittrich... Táta do toho šrotu vlezl a vytáhl na památku alespoň lodní zvon. Zůstal u nás dodnes. Ten zvon na fotografii je on, jedna z posledních památek na slavnou loď, dnes funkční zarážka na sbírku LP desek.

  Bohatýrská trilogie - (pokud se vám odkaz neotevře, je již kniha bohužel prodaná, ale zvon, ten stále mám)

  Odkaz na článek na Mělníček.cz

  Datum: 13.11.2009, autor: Ivan Nekuda

  Třeba to někoho zaujme i tady. Bude Mělník mrtvé město?

  Najdete nás i v Praze

  Datum: 30.10.2009, autor: Ivan Nekuda

  ... tuto sobotu nás najdete i v Praze. Opět po měsíci se s knihami a LP deskami zúčastníme blešího trhu na náměstí Míru na Praze 2. Trhy se konají od 9 hodin do cca 16. Doufám, že vyjde počasí. Přijďte.

  Svátek má Bernard

  Datum: 20.08.2009, autor: Ivan Nekuda

  Svátek má Bernard

  Dnes má svátek sv. Bernard. Ale pro ty, kdo svaté moc nemusí, máme stejně dobrou zprávu: přecházíme ze Staropramenu na pivo BERNARD. Sice jen lahvové, ale do budoucnosti, kdo ví... Důvodů pro tuto změnu bylo více: Staropramen přestal vyrábět Kelta a je dostupný skoro všude. Ale hlavně Bernard je nám sympatický, protože je to české pivo, vyrábí ho malý pivovar a ne nadnárodní moloch, a navíc pan majitel je takový sympatický hipík :D. A kromě si myslíme, že je to lepší pivo. Takže jsme začali nealko pivkem a 10°. Další dobroty budou v případě zájmu následovat. Přijďte to taky vyzkoušet.

  Krátký film o hernách na Mělníku

  Datum: 20.04.2009, autor: Markéta Přerovská

  Naši přátelé (a nebojím se říci i stálí zákazníci) Raist a Bond natočili krátký polohraný dokument o jedné situaci na Mělníku. Protože v něm účinkuje i naše Doupě, dovoluji si poskytnout vám odkaz. Pochvala patří oběma želvím hercům (a samozřejmě i ostatním). Ovšem nebojte: nekončíme, ani nečínáme novou etapu našeho podnikání... Filmík najdete zde (na YouTube).

  zobrazuji záznamy 1 - 6 z 17
  «<123>»

  ↑ nahoru