Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  Kupte si slevu do kavárny

  Datum: 14.07.2011, autor: Markéta Přerovská

  Kupte si slevu do kavárnyNa Mělníku začal fungovat slevový portál Slevopedie.cz, který nabízí se slevou produkty a nákupy ve vaší nejbližší blízkosti. Nebylo by to Želví doupě, kdyby se také nezapojilo.

  Naše aktuální sleva je k vidění zde. Jedná se o poukázku do kavárny na trojkombinaci Latté s příchutí + neochucená voda Rajec + medovník se šlehačkou. Typická kombinace pro sobotní či nedělní odpoledne, kdy vyrazíte s přáteli na procházku a zakončíte ji u nás. Latté můžete dostat karamelové, čokoládové nebo jahodové, voda může mít bublinky nebo nikoliv. Sleva na celý komplet je 25%, takže místo skoro stovky zaplatíte za každou tuhle poukázku jenom 72 koruny.

  Poukázku si objednáte přes internet na výše uvedeném odkazu (nebo více poukázek, podle toho, kolik jich zvládnete do konce srpna probendit nebo rozdat přátelům). Po skončení vystavování slevy na webu Slevopedie.cz (což bude za 7 dnů od vystavení, tedy někdy ve středu večer, počítám-li správně) vám provozovatel serveru pošle do e-mailu podklady k platbě. Vy zaplatíte na jeho účet, on Vám pošle poukázku (nebo jak se teď vznešeně říká: voucher) na každou zaplacenou trojkombinaci zvlášť a vy můžete jít hýřit do Doupěte.

  Tak hurá do toho.  ↑ nahoru