Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  Leden 2012 v Želvím doupěti

  Datum: 08.01.2012, autor: Markéta Přerovská

  Původně avizovaná meditace z 2. ledna se kvůli indispozici paní Martiny přesunula na pondělí 23. ledna. Ostatní programy zůstávají - dvě filmové přednášky v neděle s lichými daty, zdravé vaření, folkový koncert mělnických bardů, vernisáž výstavy a poslední čtvrtek v měsíc se opět bude číst dětem. Neseďte doma! Přijďte, nebo pošlete na naši akci vaše přátele. Nebo přijďte s nimi. :-)
  plakát ke stažení a tisku

  do 20. ledna probíhá VÝSTAVA Vladimír Veselý: Zastavení

  neděle 15.1. 18:30 ŽELVÍ BIO Pee-Weeho velké dobrodružství - Pee-Wee - to je ztřeštěný 32-letý chlapec, který nade vše miluje své nádherné červené kolo. Když mu ho jednoho dne někdo ukradne, nezdráhá se vydat se napříč Amerikou, aby své kolo dostal zpět! Vrchol úchylné komedie, první celovečerní film Tima Burtona, který si nemůžete nechat ujít. Přednášku s projekcí filmu připravili Michal Truksa a František Pfann. Vstupné dobrovolné.

  úterý 17. ledna 18:30 KONCERT Nad věcí - mělnické uskupení muzikantů okolo Mariána Kořínka zahraje pro vaši i svou potěchu. Vstupné dobrovolné.

  pátek 20. ledna 14:00 - 15:30 3. ZDRAVÉ VAŘENÍ A DĚTSKÉ TVOŘENÍ: jáhly, tempeh, kořenová zelenina, zimní sladkosti - Chcete ochutnat a naučit se vařit zdravá podzimní jídla? Hledáte tipy, jak zpestřit rodinný jídelníček? Pro koho? Všechny ty, kteří se aktivně zajímají o své zdraví a zdraví své rodiny. Tvořivý program pro DĚTI zajištěn. Organizuje: Zdravá výživa pro RADOST, Legionářů 64, koná se v prostorách kavárny Želví doupě. Vstup dobrovolný.

  sobota 21. ledna 14:00 VERNISÁŽ Verše z obrazů, obrazy z veršů je název výstavy Zdeňka Riegera a Tomáše Alferyho. Tito dva autoři se navzájem inspirovali svou vlastní tvorbou. Na výstavě budou k vidění obrazy T. Alferyho, při jejichž zhotovení se inspiroval texty Z. Riegera. Vystaveny budou také texty Z. Riegera, který při jejich tvorbě vycházel z obrazů T. Alferyho. Na vernisáži se můžete těšit také na autorské čtení obou aktérů. Výstava pak potrvá do konce března.

  pondělí 23. ledna 18:00 MEDITACE Již tradiční meditační setkání s Martinou Annou Šťastnou. Nezapomeňte na podložku na cvičení a šátek na oči. Vstupné dobrovolné. Další meditace proběhne 2. února. Vstupné dobrovolné.

  čtvrtek 26. ledna 15:00 ŽELVA ČTE DĚTEM - Z pěkných dětských knih bude číst Janinka, vhodné pro děti od cca 2 let do seniorského věku. Pořad se bude opakovat každý poslední čtvrtek v měsíci. Vstup volný.

  neděle 29.1. 18:30 ŽELVÍ BIO Survive Style 5+ - Trojice nešikovných zlodějů se sklony k homosexualitě. Manžel zoufale se snažící zabít svou ženu. Spořádaný otec od rodiny, z kterého se v okamžiku stane pták. Britský zabiják od vás chce slyšet odpověď jen na jednu otázku:"Jaká je vaše funkce v životě?" - to je jen skromný výčet obskurních postav a jejich příběhů, s nimiž se v tomto šíleném japonském filmu setkáte. Tuto romanticko-mysteriózní komedii by jste opravdu měli shlédnout! Přednášku s projekcí filmu připravili Michal Truksa a František Pfann. Vstupné dobrovolné.

  Pořádají Přátelé Želvy, o.s., není-li uvedeno jinak.
  Na realizaci pořadů se finančně spolupodílí Středočeský kraj a město Mělník. Děkujeme.

  Připravujeme na únor: Probíhá výstava Tomáše Alferyho. Ochutnávky zdravé výživy. Přednášky s filmovou projekcí. Želva čte dětem poslední čtvrtek v měsíci. Možná i vaši akci (vymyslete, domluvte a uspořádejte)!

  Aktuální program najdete na našem webu, při osobní návštěvě nebo na www.Mělníček.cz.
  Na všechny akce srdečně zveme, vstup volný nebo vstupné dobrovolné, není-li uvedeno jinak.
  Po dohodě je při našich pořadech možné zajistit hlídání vašich dětí v našem dětském koutku.
  Přátelé Želvy, o.s. | vzdělávání, osvěta a setkávání lidí se zájmem ;-)
  ŽELVÍ DOUPĚ | antikvariát, knihkupectví, nekuřácká kavárna - držitel ocenění SPOLEČNOST PŘÁTELSKÁ RODINĚ
  Ostruhová 58 | Mělník | http://zelvi-doupe.cz | http://www.facebook.com/zelvi-doupe | otevřeno denně  ↑ nahoru