Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  Listopadový program v Želvím doupěti

  Datum: 23.10.2016, autor: Markéta Přerovská

  Na listopad připravujeme ještě dvě letošní filmové projekce, každý čtvrtek představení zajímavých knížek a také několik předadventních akcí s naším stánkem... Nezapomeňte také na probíhající velmi zajímavou výstavu.

  Do konce listopadu potrvá výstava: Igor Grimmich: Narkóza

  ***

  čtvrtek 3. listopadu 17:00 KNIŽNÍ NOVINKY - Nová pravidelná akce: přednáška o knihách, které byste neměli minout. Vstup volný, akce trvá cca 30-40 minut.

  neděle 6. listopadu 18:00 DOKUMENTÁRNÍ FILM Ženy od vedle - Dokumentární film režisérky Theodory Remundové sleduje osudy čtyř žen, které ovlivnila válka. "Čtyři ženy, čtyři životní osudy, které ovlivnila válka. Film zachycuje výpovědi migrantek, které v 90. letech utekly z válkou rozvrácené Jugoslávie do České republiky. Skrze osobní vzpomínky a vyprávění zprostředkovává jejich životní příběhy, od útěku z Bosny a Hercegoviny, přes těžké hledání práce a boj o přežití v cizí zemi, po bilancování toho, jak nový život proměňoval jejich rodiny i sociální postavení. Na hlubší rovině, z perspektivy dvaceti let života v novém domově, film vypovídá o tom, jaké zásadní, často nenávratné změny přináší uprchlictví." Po filmu následuje diskuze s migrantkami z bývalé Jugoslávie. Děkujeme Sdružení pro integraci a migraci za zapůjčení filmu. Vstup volný. Připravila Kristýna Šlajsová.

  čtvrtek 10. listopadu 17:00 KNIŽNÍ NOVINKY - Nová pravidelná akce: přednáška o knihách, které byste neměli minout. Vstup volný, akce trvá cca 30-40 minut.

  sobota 12. listopadu 17-23 MAGICKÁ NOC TRUBADŮRŮ III. - Dnes najdete náš stánek s duchovní potravou na legendárním festivalu dark-indie hudby, divadla a kultury v Kralupech nad Vltavou. POZOR! Vyfoťte se u našeho stánku, pošlete nám fotku přes facebook a získejte slevu 15% na další nákup!

  čtvrtek 17. listopadu 17:00 KNIŽNÍ NOVINKY - Nová pravidelná akce: přednáška o knihách, které byste neměli minout. Vstup volný, akce trvá cca 30-40 minut.

  sobota 19. listopadu 9-17 ANDĚLSKÉ ZVONĚNÍ 8. ročník - Po celý den najdete náš stánek s duchovní potravou na tradičním předadventním jarmarku v Českém Brodě. POZOR! Vyfoťte se u našeho stánku, pošlete nám fotku přes facebook a získejte slevu 15% na další nákup!

  neděle 20. listopadu 18:00 PŘEDNÁŠKA S FILMOVOU PROJEKCÍ - Další přednáška k zajímavému filmu. Film, o kterém budeme hovořit, bude upřesněn na počátku listopadu. Vstup volný.

  čtvrtek 24. listopadu 17:00 KNIŽNÍ NOVINKY - Nová pravidelná akce - přednáška o knihách, které byste neměli minout. Vstup volný, akce trvá cca 30-40 minut.

  pátek 25. listopadu 9-15 VÁNOČNÍ VÝSTAVA DDM Neratovice - Po celý den najdete náš stánek s duchovní potravou na tradiční akci v Neratovicích. POZOR! Vyfoťte se u našeho stánku, pošlete nám fotku přes facebook a získejte slevu 15% na další nákup!

  pátek 25. listopadu 9-15 ADVENTNÍ JARMARK Všetaty - Po celý den najdete náš stánek s duchovní potravou na tradiční akci ve Všetatech. POZOR! Vyfoťte se u našeho stánku, pošlete nám fotku přes facebook a získejte slevu 15% na další nákup!

  sobota 26. listopadu 14-19 VÍTÁNÍ ADVENTU - Po celé odpoledne najdete náš stánek s duchovní potravou na malém jarmarku přímo na náměstí Míru v Mělníku. POZOR! Vyfoťte se u našeho stánku, pošlete nám fotku přes facebook a získejte slevu 15% na další nákup!

  čtvrtek 1. prosince 17:00 KNIŽNÍ NOVINKY - Nová pravidelná akce - přednáška o knihách, které byste neměli minout. Vstup volný, akce trvá cca 30-40 minut.

  sobota 3. prosince 9-17 VÁNOČNÍ JARMARK V MUZEU - Po celý den najdete náš stánek s duchovní potravou na tradiční akci před Regionálním muzeem Mělník. POZOR! Vyfoťte se u našeho stánku, pošlete nám fotku přes facebook a získejte slevu 15% na další nákup!

  neděle 4. prosince VODOLSKÉ VÁNOČNÍ TRHY - Po celý den najdete náš stánek s duchovní potravou na malém jarmarku přímo na náměstí Míru v Mělníku. POZOR! Vyfoťte se u našeho stánku, pošlete nám fotku přes facebook a získejte slevu 15% na další nákup!

  ***

  Připravujeme na prosinec a leden: vernisáž další výstavy, vánoční koncert a vánoční večírek, účast knižního stánku na mnoha adventních akcích, a od ledna zase promítací (1x za 14 dnů v neděli), knižní (1x týdně ve čtvrtek, mimo týdne, kdy bude vernisáž) a vinylové přednášky, na konci ledna nakládací večírek (po vzoru tématických večírků z minulých let) a dost možná i vaši akci! Napadá vás, co by se v našem prostoru dalo uspořádat? Přijďte se k nám o tom poradit.

  ***

  Želví doupě - nekuřácká kavárna a knihkupectví s antikvariátem, Ostruhová 58, Mělník
  Není-li uvedeno jinak, pořádají Přátelé Želvy, z. s.,
  více informací na www.zelvi-doupe.cz www.facebook.com/zelvi-doupe
  otevřeno každý den do 18 hodin a déle, změna programu vyhrazena  ↑ nahoru