Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  NOVĚ PŘIDÁNO

  Napsali o nás

  V této sekci se pokusíme zmapovat články, které o nás kdy kde vyšly. Pokud víte o nějakém článku, který o nás vyšel, a není tu uveden, dejte nám klidně vědět :-)

  RSS kanál této kategorie článků

  Rozhovor pro Uši a Vítr 2010/12

  Datum: 15.12.2010, autor: Markéta Přerovská

  Rozhovor pro Uši a Vítr 2010/12

  Když zde letos byl Jaroslav Erik Frič na koncertě, slovo dalo slovo a dohodli jsme se, že uděláme rozhovor. Rozhovor měl vyjít až v lednu, ale byli jsme tak natěšení (oboustranně), že jsme ho spáchali během jednoho víkendu a stihli jsme to do prosincového čísla. A tady je i pro vás.

  Online rozhovor

  Datum: 18.11.2009, autor: Markéta Přerovská

  Online rozhovor s Markétou Přerovskou, jednou ze spolumajitelů této bohulibé firmy. Otázky pokládali lidé nám známí i neznámí. Za otázky děkujeme, bylo příjemné na ně odpovídat. A slibuju, že si přečtu Spolčení hlupců (knihomolko).

  Rozhovor na rádiu Region

  Datum: 21.04.2009, autor: Markéta Přerovská

  V pátek od 15:30 bude mít Želví doupě svých pět minut (doslova) slávy na rozhlasové stanici Český rozhlas Region. Na našem náměstí M9ru totiž celý týden stojí budka této stanice, která zpovídá zajímavé osobnosti Mělníka a okolí. A prý k nim patříme :-) --- takže se tedy těším, že budu moci lidem do éteru říct o vernisáži, která se zrovinka v pátek koná. Takže si klidně najděte na stránkách Českého rozhlasu live vysílání přes internet a pus´tte si, jak se tam potím...

  Krátký film o hernách na Mělníku

  Datum: 20.04.2009, autor: Markéta Přerovská

  Naši přátelé (a nebojím se říci i stálí zákazníci) Raist a Bond natočili krátký polohraný dokument o jedné situaci na Mělníku. Protože v něm účinkuje i naše Doupě, dovoluji si poskytnout vám odkaz. Pochvala patří oběma želvím hercům (a samozřejmě i ostatním). Ovšem nebojte: nekončíme, ani nečínáme novou etapu našeho podnikání... Filmík najdete zde (na YouTube).

  Ocenění pro ty, kteří mají otevřeno i pro děti

  Datum: 16.05.2008, autor: Markéta Přerovská

  Ocenění pro ty, kteří mají otevřeno i pro děti

  V pátek 16. května se v Regionálním muzeu Mělník předávalo ocenění Společnost přátelská rodině. Nominovat organizaci do soutěže může kdokoli a také společnosti mohou být různého druhu, včetně úřadů, škol, nemocnic, soukromých firem. Splňovat ovšem musí alespoň většinu daných kritérií, především dostupnost, zdravé a nekuřácké prostředí vstřícnost k dětem, ohleduplnost k životnímu prostředí. Vítané jsou slevy pro rodiny nebo flexibilní či zkrácená pracovní doba pro rodiče s dětmi a další. Nominované v našem regionu pak ohodnotili vybraní členové rodinných center (Havránek z Veltrus, Kašpárek z Mělníka a Neználek z Kralup nad Vltavou). V letošním roce byly z nominovaných nejlépe vyhodnoceny: Le Petit café z Veltrus, kralupská restaurace Modrá pasáž a také kralupská farní charita, dále mělnické knihkupectví, antikvariát a nekuřácká kavárna Želví doupě, a také dětská ordinace doktora Jana Němečka. Předávání ocenění bylo dopovázeno roztomilým programem, který pro příchozí připravily děti a učitelé z mělnické mateřské školy Pohádka. Přítomen byl i senátor Jiří Nedoma, který zdůraznil potřebu fungování rodinných center pro setkávání rodičů a popřál do další činnosti hodně elánu.
  Fotku z předávání jsme převzali z webu Rodinného centra Havránek, kde je o předávání celý článek, ze kterého jsme čerpali informace. je tam velká fotogalerie, tak na ni jukněte.

  Fotky z přednášky

  Datum: 13.05.2008, autor: ...opsáno...

  Na tomto místě najdete fotky, které udělal Vašek Černý, primán mělnického Gymnázia Jana Palacha, při přednášce, o které napsali jeho kolegové níže.

  zobrazuji záznamy 1 - 6 z 15
  «<123>»

  ↑ nahoru