Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  Novinky na našem webu

  Datum: 09.08.2011, autor: Daniel Mejta, Markéta Přerovská

  Novinky na našem webuVážení přátelé, v posledních měsících jsme usilovně pracovali, abychom zatraktivnili naše internetové stránky. V tomto článku se pokusíme shrnout novinky na našem webu, kterých jste si možná všimli, možná nikoliv. Budeme rádi, pokud máte chuť, abyste si novinky vyzkoušeli a napsali nám (například do komentáře k tomuto článku), zda vám vyhovují, nebo byste rádi ještě něco upravili.

  Hlavní změnou, které si asi každý všimne na první pohled, jsou obrázky u knih. K tomuto kroku jsme se dlouho odhodlávali, protože některé knihy se u nás vůbec neohřejí, a tedy jsme vůbec netušili, jaká bude efektivita takového obohacení. Již prvních několik týdnů s obrázky ukázalo mnohé výhody, které jsme předtím ani neuměli správně zhodnotit. Zatím máme necelých 20 procent položek obohacených o obrázky, jde především o antikvární knihy, ale každým dnem přibývají další. Pracnost tohoto kroku nám ale na druhou stranu nahradí částečně inventuru, a zároveň při vyhledávání Vašich objednávek lépe najdeme, co vlastně hledáme. (nedělejte si totiž tu iluzi, že pokaždé přesně víme, jak která objednaná položka vypadá :-) ). Pokud ještě kniha není naskenovaná, a přáli byste si znát její stav, titulní stranu nebo další podrobnosti, kontaktujte nás, knihu naskenujeme přednostně, a podrobnosti Vám napíšeme.

  Druhou změnou, které jste si určitě všimli, je oddělení NOVĚ PŘIDÁNO. Na tomto místě (které vidíte na titulní straně, v kompletním seznamu katalogu, a také při zobrazení vyhledaných položek, vždy v pravém sloupci) náš systém automaticky zobrazuje knihy, které jsme v poslednní době připisovali do katalogu. Tuto službu ocení zvláště zákazníci, kteří sledují náš web pravidelně, ale i Vy, kdo jste zde poprvé, můžete díky tomu ulovit zajímavost, kteté byste si jinak nemuseli všimnout.

  Další ne nepodstatnou novinkou je úprava komentářů. Reagujeme tak na situaci, kdy přes 3 miliony z českých uživatelů internetu mají zároveň zaveden facebookový profil. Komentáře k jednotlivým článkům, ale také k položkám v katalogu tedy můžete jednoduše vkládat pomocí svého facebookového přihlášení (v nabídce jsou i přihlašovací údaje Yahoo, Hotmail nebo AOL). My tím lehce eliminujeme nutnost protispamového filtru u komentářů (a tím zabránit robotům, aby nám sem vkládaly věci, které nemají s názory na náš web nic společného), a vy se můžete o svůj názor na náš web podělit jednoduše se svými přáteli. Přes tento nový systém komentářů vám na našem firemním facebookovém profilu nyní přinášíme také aktuální novinky z katalogu. Líbí se vám tento způsob?

  Chystáme pro vás také přehled jídelního lístku z kavárny, bohatou fotogalerii z akcí a další věci. Něco z toho již nyní naleznete na našem facebookovém profilu. Ten je k vidění i pro neregistrované a nepřihlášené na adrese http://www.facebook.com/zelvi-doupe.

  Kromě toho neustále upravujeme texty, aby bylo vše aktuální a pravdivé. Brzy překonáme 100 000 návštěvníků (od začátku počítání návštěv uplynulo něco málo přes tři roky), a proto se stále snažíme, abychom byli pro vás stále atraktivní. Budeme rádi, pokud nás budete informovat, zda se nám to daří.

  Díky za váš zájem o knihy.  ↑ nahoru