Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  Program na září 2011

  Datum: 01.09.2011, autor: Markéta Přerovská

  Na září připravujeme dvě filmové přednášky (pořádá Tmelník o.s.), jednu přednášku a filmovou projekci ke 20ti letům Greenpeace v ČR, výtvarnou dílnu nejen pro děti s následnou výstavou, a také spolupořádáme 2. mělnický flerjarmark a blešák v Parku Vrázovka. Neseďte doma!

  program ke stažení a tisku

  Farmářské trhy v září - termíny + doprovodný program (Park Vrázovka)

  sobota 10.09. 8 - 12 farmářské trhy + 2. mělnický flerjarmark- doprovodný program Gradace
  sobota 24.09. 8 - 12 farmářské + bleší trhy - doprovodný program bude upřesněn

  Farmářské trhy a celou činnost Parku Vrázovka pořádá a koordinuje Studio EkoLogika, o.s.
  Doprovodný program, flerjarmark a bleší trhy zajišťují Přátelé Želvy, o.s.

  2. mělnický flerjarmark 10. září v Parku Vrázovka

  Po jarním úspěchu pořádáme již druhý flerjarmark. Název je odvozen od serveru Fler.cz. Své originální výrobky vám představí ti, kdo je v duchu podtitulu tohoto prodejního portálu "kreativní svět" sami tvoří a prodávají. A 10. září se s těmito výrobci a jejich produkty můžete potkat také osobně v Mělníku. Na co se můžete těšit? Šperky keltované, plstěné, drátované, smaltované, hedvábné, korálkové nebo pryskyřicové, přáníčka, batika, keramika, drobnosti z kůže, glycerínová mýdla, papírové tvoření, perníčky, mozaika, háčkování a pletení, a mnohé další zajímavosti. Akce se bude konat společně s farmářskými trhy v prostoru parku Vrázovka od 8 do 12 hodin (pokud se bude prodejcům líbit, mohou zůstat a prodávat i odpoledne). Tento jarmark se koná se jménem Fler.cz pouze pro prodejce této kreativní komunity. Pořadatelem jarmarku jsou Přátelé Želvy, o.s. Pro nakupující je na jarmark vstup volný!

  Bleší trh 24. září na Parku Vrázovka

  Na bleší trhy jste si už zvykli. Prodává se leccos: dětské i dospělácké oblečení, nepoužívané hračky, knihy a LP desky, ale také kolečkové brusle, kolo, žehlící prkno i menší nábytek. Svoje zájemce našla drobná domácí keramika, nádobí, staré formy na pečení, různé sběratelské drobnosti. To vše za ceny více než mírné. Takže opět, v sobotu 24. září, společně s farmářskými trhy v Parku Vrázovka. Bleší trh bude pro vás od 9 do 12 (pokud se to prodejcům bude líbit, mohou zde zůstat i odpoledne). Jediným nepřítelem je počasí, tak doufejme, že se vydaří. Pokud máte nachystány na blešák věci na prodej, můžete se již nyní přihlašovat jako prodejci můžete na telefonu 777 648 505 nebo osobně při návštěvě knihkupectví a kavárny Želví doupě v Ostruhové ulici. Také pořadatelem této akce jsou Přátelé želvy o.s. Pro nakupující je na všechny trhy vstup volný!

  neděle 11. září 19:30 LETNÍ BIO - Kouř: "Rytmikál totalitního věku" od režiséra Tomáše Vorla. Přijďte si užít tuhle klasiku s již legendárním diskžokejem Arnoštkem! V českém znění. Přednášku s filmovou projekcí pořádá Tmelník o.s. Pokud vydrží počasí, promítáme stále venku, v případě nepřízně povětrnosti v prostorách antikvariátu. Přijďte včas :-)

  pondělí 12. září 18:00 DETOX LABE TOUR - Greenpeace slaví 20 let působení v České republice. V průběhu večera uvidíte dokument Příběh duhových bojovníků (2000), po promítání následuje beseda. Besedovat budete moci se členy Greenpeace o situaci v ČR, na Mělníku i o jiných věcech, které vás budou zajímat. Pořádá Greenpeace ČR.

  čtvrtek 15. září 16:00 PEGAS - pracovní schůzka mělnického básnického spolku.

  neděle 25. září 15:00 VÝTVARNÁ DÍLNA - Milé děti, rodiče a prarodiče! Pojďte si výtvarně zařádit a vytvořit „Váš nový Mělník". Základní výtvarné potřeby (tempery, nůžky, lepidlo, čtvrtky, kartony) budou k dispozici, přineste si obrázky Mělníka a vše ostatní, co vás k tématu napadá. Nejzdařilejší dílka budou v průběhu října vystavena na zdech kavárny! Pořádají Přátelé Želvy, o.s. (koordinace Bohunka)

  neděle 25. září 19:30 LETNÍ BIO - Mary a Max: Skvěle zpracovaný animovaný film o trochu netradičním přátelství od australského tvůrce Adama Elliota. V původním zení s titulky. Přednášku s filmovou projekcí pořádá Tmelník o.s. Pokud vydrží počasí, promítáme stále venku, v případě nepřízně povětrnosti v prostorách antikvariátu. Přijďte včas :-)

  Pořádají Přátelé Želvy, o.s. nebo Tmelník o.s., není-li uvedeno jinak.
  Na realizaci pořadů se finančně spolupodílí Středočeský kraj a město Mělník. Děkujeme.

  Připravujeme na říjen: Závěrečný letošní bleší trh. Výstavu z výtvarné dílny. Oblíbené filmové přednášky. Čtení knih. Možná i vaši akci (vymyslete, domluvte a uspořádejte)!  ↑ nahoru