Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Rozumím
vyhledavani
kontakty
 

 • Objednávky expedujeme z nového webu
 • Ostruhová 58, 276 01 Mělník (GPS 50°21'11"N, 14°28'26.3"E)

  mail@zelvi-doupe.cz
  MOB: 777 648505 (nestíháme zvedat, lepší je kontakt SMS nebo mailem)

  Provozovatel Markéta Přerovská, IČ 68560133, DIČ CZ7557013882

  otevírací doba v obchodě

  pondělí až neděle 9:30-18
  (prázdniny, svátky a ostatní zavíračky upřesňujeme v Aktualitách)

  Vše podle hesla: kniha má na vás vždycky čas.

  EET | Kontakty | | Logotypy | Přátelé Želvy, o. s.


  Objednávky expedujeme z nového webu | TENTO WEB AKTUALIZUJEME už jen 1X DENNĚ | Osobní odběry, prodejna a kavárna 777 648 505 (nejlépe SMS)


  Prosinec 2011 (nejen) v Doupěti

  Datum: 15.11.2011, autor: Markéta Přerovská

  Program v prosinci jsme chtěli omezit, abychom se mohli soustředit na prodávání. A zase to dopadlo jinak (jako u nás již obvykle...). Ochutnávání zdravých dobrot, Mikulášská nadílka, už tradiční meditace, večer plný adventních slev na všechny knihy, vánoční řemeslný jarmark na městském parkovišti a v naší uličce a mezi svátky ŽELVA ČTE DĚTEM. Noa po celý prosinec probíhá v kavárně výstava Vladimír Veselý: Zastavení. Děkujeme, že nás máte rádi a že na naše akce chodíte (a díky, když odkaz na tento program pošlete dál). Přednášky s promítáním filmů budou opět od ledna.
  plakát ke stažení a tisku

  ŽELVÍ DOUPĚ PROSINEC 2011

  pátek 2. prosince 14:00 - 15:30 2. ZDRAVÉ VAŘENÍ A DĚTSKÉ TVOŘENÍ: pohanka, fazole, sezamová semínka - Chcete ochutnat a naučit se vařit zdravá podzimní jídla? Hledáte tipy, jak zpestřit rodinný jídelníček? Pro koho? Všechny ty, kteří se aktivně zajímají o své zdraví a zdraví své rodiny. DĚTI, můžete si vyrobit Vánoční přání. Hlídání dětí zajištěno. Organizuje: Zdravá výživa pro RADOST, Legionářů 64, koná se v prostorách kavárny Želví doupě. Vstup dobrovolný.

  pondělí 5. prosince MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA Již tradiční Mikulášská nadílka v Želvím doupěti s Mikulášem, čertem, andělem a Vašimi dárky. Prosíme rodiče, aby své děti přihlásily včas, prostor je omezen. Časy nadílky 13, 15, 17 hodin. Více informací na tel. 777 648 505 nebo při osobní návštěvě.

  pondělí 12. prosince 18:00 MEDITACE Již tradiční meditační setkání s Martinou Annou Šťastnou. Nezapomeňte na podložku na cvičení a šátek na oči. Vstupné dobrovolné. Další meditace proběhne již 2. ledna 2012!

  pondělí 12. prosince 20:00 - 22:00 ADVENTNÍ ŽELVÍ NADĚLOVÁNÍ Pro naše milé stálé i nové zákazníky máme velkou nabídku: přijďte nakoupit knihy v tento výjimečný den (12. 12.), a na celý náklup získejte nezanedbatelnou slevu. Prvních pět nakupujících v knihkupectví a antikvariátu tuto večerní hodinu dostane slevu 15%, dalších pět nakupujících dostane slevu 14% a tak dále, a tak dále, než vyprodáme všechno zboží :-) Od 5% se už sleva nebude snižovat! Sleva platí na veškeré zboží, které bude aktuálně v prodejně.

  neděle 18. prosince 10:00 - 16:00 ZLATÝ VÁNOČNÍ JARMARK Zveme Vás na parkoviště na náměstí Míru, kde se uskuteční jednodenní řemeslný jarmark. Pozvání přijali prvovýrobci šperků, oblečení, hraček i jiných tradičních dárkových předmětů, těšit se můžete na občerstvení od Čajovny Ve Věži, bude i drobný hudební doprovod. Pro nakupující vstup volný. Přijďte se o zlatou neděli podívat na nově zrekonstruované náměstí a nakoupit poslední drobnosti pod vánoční stromeček. Pořádají pro potěchu všech Přátelé Želvy, o. s. Pokud něco zajímavého vyrábíte a chcete se zúčastnit jako prodejce, kontaktujte Markétu Přerovskou na tel. 777 648 505.

  čtvrtek 29. prosince 15:00 ŽELVA ČTE DĚTEM - Z pěkných dětských knih bude číst Janinka, vhodné pro děti od cca 2 let do seniorského věku. Pořad se bude opakovat každý poslední čtvrtek v měsíci. Vstup volný.

  Pořádají Přátelé Želvy, o.s., není-li uvedeno jinak.
  Na realizaci pořadů se finančně spolupodílí Středočeský kraj a město Mělník. Děkujeme.

  Připravujeme na leden: Výstavu Vladimíra Veselého, koncem měsíce vernisáž Tomáše Alferyho. Ochutnávky zdravé výživy. Přednášky s filmovou projekcí. Želva čte dětem poslední čtvrtek v měsíci. Možná i vaši akci (vymyslete, domluvte a uspořádejte)!

  Aktuální program najdete na našem webu, při osobní návštěvě nebo na www.Mělníček.cz.
  Na všechny akce srdečně zveme, vstup volný nebo vstupné dobrovolné, není-li uvedeno jinak.
  Po dohodě je při našich pořadech možné zajistit hlídání vašich dětí v našem dětském koutku.
  Přátelé Želvy, o.s. | vzdělávání, osvěta a setkávání lidí se zájmem ;-)
  ŽELVÍ DOUPĚ | antikvariát, knihkupectví, nekuřácká kavárna - držitel ocenění SPOLEČNOST PŘÁTELSKÁ RODINĚ
  Ostruhová 58 | 276 01 Mělník | http://zelvi-doupe.cz | http://www.facebook.com/zelvi.-doupe | otevřeno denně  ↑ nahoru